Autor: Maja Grgić Cvitković, 30. 12. 2013.

OSNOVNA ŠKOLA AUGUST CESAREC

ŠPIŠIĆ BUKOVICA

Vladimira Nazora 1

KLASA:112-01/13-01/63

URBROJ: 2189-19-1-13-1

U Špišić Bukovici, 30.12.2013.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( NN 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12. i 94/13.) Osnovna škola August Cesarec Špišić Bukovica raspisuje

za popunu radnog mjesta

1.       Učitelj/ica matematike: 1 izvršitelj, puno, određeno vrijeme (zamjena), rad u  Špišić Bukovici

2.       Uvjet: propisani člankom 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilnikom o vrsti stručne spreme učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi.

3.       Prijavi treba priložiti:

·         Životopis

·         Preslika diplome

·         Preslika domovnice

·         Preslika uvjerenja o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)

Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene, a osobe su prije sklapanja ugovora o radu dužne dostaviti originalne dokumente.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Prijave se podnose u roku 8 dana od dana objave na web stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole August Cesarec Špišić Bukovica na adresu:

OSNOVNA ŠKOLA AUGUST CESAREC, Vladimira Nazora 1, 33404 Špišić Bukovica.

O rezultatima natječaja sudionici natječaja će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Ravnatelj:

Vlatko Fijala

Natječaj vrijedi od 30.12.2013. do 07.01.2014.