natječaj

Autor: Maja Grgić Cvitković, 17. 3. 2014.

OSNOVNA ŠKOLA AUGUST CESAREC

ŠPIŠIĆ BUKOVICA

Vladimira Nazora 1

KLASA:112-01/14-01/16

URBROJ: 2189-19-1-14-1

U Špišić Bukovici, 17.03.2014.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( NN 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12. i 94/13.)  Osnovna škola August Cesarec Špišić Bukovica  raspisuje

za popunu radnih mjesta

1.       Učitelj/ica  engleskoga jezika: 1 izvršitelj, puno, određeno vrijeme (zamjena), rad u  Špišić Bukovici i PŠ Vukosavljevica

2.       Učitelj/ica razredne nastave: 1 izvršitelj, puno, određeno vrijeme, rad u PŠ Vukosavljevica

Uvjet: propisani člankom 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilnikom o vrsti stručne spreme učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi.

Prijavi se prilaže:

·         Životopis

·         Dokaz o stečenoj spremi (preslika)

·         Domovnica (preslika)

·         Rodni list (preslika)

·         Uvjerenje o nekažnjavanju i da nije pokrenut kazneni postupak u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 6 mjeseci)

Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene, a osobe su prije sklapanja ugovora o radu dužne dostaviti originalne dokumente.

Nepotpune  i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na web stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i web stranici Osnovne škole August Cesarec Špišić Bukovica na adresu: OSNOVNA ŠKOLA AUGUST CESAREC, Vladimira Nazora 1, 33404 Špišić Bukovica.

O rezultatima natječaja sudionici natječaja će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Ravnatelj:

Vlatko Fijala

Natječaj traje do  25.03.2014.