Školski kurikulum

Autor: Maja Grgić Cvitković, 16. 9. 2014.

Školski kurikulum

Školskim kurikulumom utvrđen je kratkoročni i dugoročni plan i program rada škole kroz izbornu nastavu, izvannastavne i izvanškolske aktivnosti, te druge odgojnoobrazovne programe i projekte prema smjernicama HNOS - a.

On pokazuje po čemu je naša škola prepoznatljiva, a istovremeno otvara prostor za aktivno sudjelovanje svih zainteresiranih za proces obrazovanja i odgoja, potiče samostalnost učitelja i djece, a nastao je kao plod dobre suradnje svih učitelja.

Poštovani učenici i roditelji, od danas možete preuzeti Školski kurikulum na našoj stranici.

Skolski_kurikulum_2014.-15..doc (4.13 MB)