Naš maleni anđeo

Autor: Maja Grgić Cvitković, 6. 5. 2015.

Draga djeco i učitelji!

Danas je naša škola obavijena tugom, zbog prerane i tragične smrti Anteje Pleško,  naše učenice 2. razreda područne škole u Okrugljači.

Pozivam sve koji su bliski s obitelji Pleško da im budu potpora i pomoć u ovim teškim trenucima, a osobito Valnei njezin razred i prijatelji.

Sahrana će biti sutra u 13 sati na grublju u Okrugljači, a nakon toga će biti sv. Misa.

Na sahranu učenici odlaze u pratnji ili organizaciji svojih obitelji.

U Špišić Bukovici, 6. svibnja 2015.                                      Ravnateljica:

Marijana Novak Stanić