Večer matematike

Autor: Maja Grgić Cvitković, 2. 12. 2015.

Večer matematike po treći puta u Osnovnoj školi August Cesarec Špišić Bukovica

U organizaciji Hrvatskog matematičkog društva, a na inicijativu učiteljica razredne nastave, večer matematike će se održati po treći puta u Osnovnoj školi August Cesarec u Špišić Bukovici. Večer matematike je skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici, a u kojoj sudjeluju učenici zajedno sa svojim roditeljima. Večer matematike se organizira u večernjim satima (sa početkom u 16 sati), a provode je učenici 1., 2., 3. i 4. razreda PŠ Bušetine te 2 .i 3. razreda matične škole Špišić Bukovica.