Valentinovo

Autor: Maja Grgić Cvitković, 17. 2. 2016.

VALENTINOVO U PŠ ROGOVAC

U ponedjeljak 15.veljače u PŠ Rogovac održan je integrirani nastavni dan povodom Valentinova. Kroz različite aktivnosti prilagođene svakom od tri razreda učenici su naučili zašto slavimo Valentinovo, rješavali ljubavnu matematiku, čitali i pisali ljubavne stihove, govorili o svojim prijateljima i onome što vole te  se zabavili rješavajući valentinovske križaljke i osmosmjerke. Rad je bio organiziran u četiri postaje, a sve je bilo popraćeno i prigodnom glazbom, plesom i zajedničkim igrama. Tri školska sata proletjela su začas i bilo je kao i uvijek zanimljivo iskusiti drugačiji način rada.