NOMINACIJE ZA NAJ UČENIKA 2016./17.

Autor: Maja Grgić Cvitković, 8. 6. 2017.

NOMINACIJE ZA NAJ UČENIKA 2016./17.

Nominirani su:

AMALIA GERENČIR, učenica 8. a razreda, vrlo vrijedna i prava je dobrica. Sve je razrede, osim prvog završila s odličnim uspjehom. Sudjelovala je na županijskim natjecanjima mladih tehničara, povijesti, geografije i vjeronauka, bila je s ekipom i na biskupijskom natjecanju.

ANA MARTINA MATEK, učenica 8. b razreda, uvijek voljna pomoći, iskrena i pravedna. Sve razrede je završila s prosjekom 5,00. Sudjelovala je na županijskim natjecanjima iz likovne kulture,  mladih tehničara, povijesti i vjeronauka kao i na državnom natjecanju s tamburaškim orkestrom  glazbene škole. Sportašica je pa je sudjelovala na natjecanjima  u rukometu, odbojci i krosu.

BOŽICA PLOSKONKA, učenica 8. a razreda, samozatajna, marljiva, uvijek spremna pomoći , omiljena u razredu. Sve je razrede završila  s prosjekom 5,00. Sudjelovala je na županijskim natjecanjima iz likovne kulture, hrvatskog jezika, povijesti, vjeronauka. Najbolje rezultate je postigla u povijesti osvojivši 1. mjesto  i vjeronauku pa je s ekipom sudjelovala i na biskupijskom natjecanju.

Pedagoginja Matija Zidar predstavila je nominirane učenice za naj učenicu škole te je ravnateljica proglasila naj učenika škole za školsku godinu 2016./2017. - a to je Božica Ploskonka učenica 8.a razreda.

Ana Martina i Amalia primile su nagrade za odličan uspjeh i uzorno vladanje koje su ostvarile tijekom svog osnovnoškolskog obrazovanja.