Povratak u školu

Autor: Maja Grgić Cvitković, 31. 8. 2017.

Povratak u školu

Dragi učenici i roditelji, 4. rujna 2017. godine počinje nova školska godina, učenici dolaze u školu prema sljedećem rasporedu:

- učenici od 5. do 8. razreda u 8:00 sat, nastava će trajati do 9:30.

učenike nižih razreda Matične škole:

- 1. r. s nastavom počinje u 8.00. Učenici dolaze u pratnji roditelja bez ikakvih stvari. Nastava će trajati do 9.30.

- 3. r. s nastavom počinje u 8.00. Učenici dolaze bez školskih torbi, samo s pernicom i jednom bilježnicom ili blokićem. Nastava će trajati do 9.30.

- 2.r. učenici dolaze na nastavu u 12.00 u pratnji roditelja. Ne trebaju ništa nositi. Nastava će trajati do 13,30.

- 4.r. učenici dolaze na nastavu u 12.00. Ponijeti pernicu i jednu bilježnicu (blokić). Nastava će trajati do 13,30.