ORGANIZACIJA RADA U RAZREDNOJ NASTAVI OD 25.SVIBNJA 2020. U OŠ AUGUST CESAREC

Autor: Maja Grgić Cvitković, 22. 5. 2020.

Upute HZJZ-a kažu da je škola sigurna za učenike i zaposlenike  uz pridržavanje određenih mjera pa učenici razredne nastave trebaju ići u školu.

U našoj školi nastava će se za sve učenike održavati u jutarnjoj smjeni, s početkom u 8.00 sati i odvijat će se po rasporedu koji će vam javiti vaše učiteljice.

Ukoliko pratite dijete u školu, napominjemo da roditelji NE ULAZE u školu, već ostavljaju dijete ispred ulaza gdje će ih dočekati učiteljice. Nakon ostavljanja stvari u garderobi i preobuvanja, učenici u pratnji učiteljice odlaze oprati ruke te se smještaju u učionice. Prvi dan nastave u školi započet ćemo uputama učenicima kako se ponašati, prati ruke, održavati fizički razmak. U školi će se izvoditi svi nastavni predmeti koje drži djetetova učiteljica te nastava engleskog jezika, njemačkog jezika i vjeronauka.

Prehrana učenika bit će organizirana odmah od ponedjeljka.

Roditelj je dužan izmjeriti tjelesnu temperaturu djetetu svaki dan prije dolaska u školu. U slučaju povišene temperature ne smije dovoditi dijete u školu, javlja se telefonom ravnatelju škole i djetetovom liječniku.

Roditelji čija djeca neće ići u školu, trebaju opravdati izostanak s nastave učiteljici putem maila ili viber poruke, a sve informacije obavljaju se telefonski kao i do sada.

Djeca koja neće ići u školu zadatke za rad kod kuće dobivat će putem poruka u dogovoru s učiteljicom te su ih dužni izvršiti na vrijeme.

Učenici se mogu i naknadno uključiti u nastavu.

Ivana Simeunović