!!! OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE !!!

Autor: Maja Grgić Cvitković, 3. 9. 2020.

!!! OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE !!!

Nastava za sve učenike počinje 7.rujna 2020.g.

U našoj školi svi učenici nastavu pohađaju prema Modelu A- nastava u školi uz pridržavanje epidemioloških mjera.

Učenici predmetne nastave ( od 5. do 8.r) nastavu pohađaju u jutarnjoj smjeni  od 8:00 do 13:10.

Učenici razredne nastave ( od 1. do 4.r.) u područnim školama nastavu pohađaju u jutarnjoj smjeni, dok u matičnoj školi i u jutarnjoj i u popodnevnoj smjeni te učenici PŠ Vukosavljevica u popodnevnoj smjeni u matičnoj školi.

U matičnoj školi prvi tjedan nastave 2. i 3.r. su u jutarnjoj smjeni, a 1. i 4.r. u popodnevnoj.

PRVI DAN ŠKOLE 7.9. 2020.

učenici područnih škola dolaze u dogovoru s učiteljicama,  dok učenici

1.r. u matičnoj školi dolaze  u pratnji jednog roditelja u   13:00 h    u dvorište škole.

2.r. u matičnoj školi u 8:00

3.r. u matičnoj školi u 9:00

4.r. u matičnoj školi u 13:30

Učenicima iz PŠ Vukosavljevice učiteljice će javiti točno vrijeme kada će ih pokupiti autobus.

Nastava za učenike od 5. do 8.r. će početi u 8:00h, a učenici dolaze u školu od 7:40 te držeći distancu uz pratnju razrednika odlaze do učionice.

Učenici putnici čekaju autobuse na uobičajenim stajalištima, u autobusima su obvezne maskice te bi učenici trebali na autobusnim stanicama i u autobusu, što je više moguće, održavati distancu od druge djece i odraslih.

Učenici razredne nastave ne moraju nositi maskice, a učenici predmetne nastave su obavezni nositi maskice na hodnicima. Učenici putnici također trebaju nositi maskice u autobusima.

Učenike će na školskim klupama dočekati udžbenici i radne bilježnice te učenike od 5. do 8.r. i 2 pamučne maskice. Radne bilježnice financirala je Virovitičko- podravska županija i općina Špišić Bukovica, a maskice županija.

Rad u školi u sadašnjim epidemiološkim uvjetima, uz poštovanje  uputa HZJZ-a, smatra se jednako sigurnim za učenike i zaposlenike kao i rad od kuće, odnosno ostanak kod kuće kada nisu na snazi mjere potpunog zatvaranja.

U prilogu se nalaze epidemiološke mjere zaštite od virusa COVID-19 za učenike i roditelje.