Sufinanciranje troškova kupnje radnih bilježnica i likovne mape učenicima OŠ August Cesarec, Špišić Bukovica

Autor: Maja Grgić Cvitković, 26. 8. 2021.

Načelnik Općine Špišić Bukovica donio je Odluku o jednokratnom sufinanciranju troškova kupnje radnih bilježnica i likovne mape učenicima OŠ August Cesarec, Špišić Bukovica, matične i područnih škola, za školsku godinu 2021./22.
Pravo na ovo jednokratno sufinanciranje imaju roditelji/skrbnici učenika, polaznika 2.-8. razreda prema sljedećoj raspodjeli :
2. razred, u iznosu od 200,00 kuna,
3. razred, u iznosu od 160,00 kuna,
4. razred, u iznosu od 140,00 kuna,
5. razred, u iznosu od 250,00 kuna,
6. razred, u iznosu od 280,00 kuna,
7. razred, u iznosu od 300,00 kuna,
8. razred, u iznosu od 330,00 kuna po učeniku.
Sufinanciranje se ostvaruje podnošenjem Zahtjeva za isplatu jednokratne financijske pomoći kojega će učenici dobiti u školi početkom nove školske godine.