Dan Kruha

Autor: Marko Jozić, 13. 10. 2009.

Obavjescujemo sve ucenike da cemo Dan kruha i Dan zahvalnosti za plodove zemlje obiljeziti u nasoj skoli u četvrtak 15. 10. 2009. u 11, 00h te će taj dan biti posvećen realizaciji projekta " ŠKOLE ZA  AFRIKU "

U četvrtak, 15. 10 .2009. u 11, 00 sati obilježit ćemo Dan kruha i Dan zahvalnosti za plodove zemlje u našoj školi. Ove godine će taj dan biti posvećen realizaciji projekta " ŠKOLE ZA AFRIKU ".

Pozivamo sve učenike da mogu donositi zimnicu (med, sokove, džemove, ajvar i sl.), a u četvrtak i kruh i krušne proizvode. Svi ti proizvodi će biti izloženi na prodajnim štandovima koji će biti postavljeni ispred ulaza u dvoranu. Sve što donesete predajte kod dolaska u školu ispred stare garderobe nastavnicama Sanji Barbarić ili Vesni Matovina.

Molimo sve ucenike da svojim sudjelovanjem i aktivnoscu doprinesu ovoj hvale vrijednoj akciji za djecu Ruande u prikupljanju novcanih sredstava za njihovo skolovanje. Jako nam je vazno da se u ove aktivnosti ukljuci sto vise ucenika i roditelja pa Vas molimo da svakako pozovete svoje roditelje, rodbinu i susjede da dođu u dvoranu na prigodni program 15. 10. u 11, 00 sati, a nakon programa da posjete prodajni sajam na kojem ce se naci vrlo originalnih ukrasnih predmeta, jabuka, zimnice, kolaca, krusnih proizvoda i svega ostalog sto ce pripremiti roditelji, ucitelji i ucenici, a što ce se moci kupovati po povoljnoj cijeni.

Svakako i Vas ucenike pozivamo da ovih dana stedite za tu namjenu i svojom kupovinom pridonesete uspjehu naseg projekta.

VELIKO HVALA SVIMA!
Pedagoginja: Matija Zidar, prof.