Završetak projekta Škole za Afriku

Autor: Marko Jozić, 14. 1. 2010.

Obavijest o prikupljenim sredstvima i zahvala svima koji su sudjelovali u ovom humanitarnom projektu.

USPJEŠNO ZAVRŠEN PROJEKT “  ŠKOLE ZA AFRIKU „

S ponosom objavljujemo da smo  vrlo uspješno završili rad u projektu „ Škole za Afriku „. Nakon svih realiziranih programa i  aktivnosti  koje smo planirali u prvom polugodištu, a konačni cilj im je bio prikupiti što više sredstava za djecu Ruande, objavljujemo da smo u svim područnim školama i u matičnoj školi ukupno skupili 17 613, 26  kn. . Taj novac je u više navrata uplaćivan UNICEF-u.

Računajući to po njihovim cijenama s tim novcima se mogu kupiti kompleti namještaja (klupe i stolice) za oko 200 učenika.

Smatramo da smo postigli izuzetan rezultat imajući u vidu da smo po broju učenika manja škola (423 učenika), a gledajući i cjelokupnu situaciju u društvu.

ZAHVALJUJEMO SE SVIM UČENICIMA, RODITELJIMA, MJEŠTANIMA, A NADASVE UČITELJICAMA I UČITELJIMA BEZ ČIJEG OGROMNOG ANGAŽMANA OVIH  LIJEPIH REZULTATA NE BI BILO.

Koordinatorica projekta: Matija Zidar, prof.

Završno izvješće za projekt Škole za Afriku.doc (174.50 KB)