Lidrano 2010.

Autor: Marko Jozić, 26. 1. 2010.

Dana 22. siječnja održan je školski susret Lidrano 2010. na kojem su sudjelovali učenici matične škole i područnih škola, od 1. do 8. razreda. Nažalost mjesta za nastavak natjecanja bilo je samo za nekolicinu koji će dalje predstavljati OŠ August Cesarec na županijskom natjecanju.

Dana 22.01.2010.g u našoj školi održan je školski susret „Lidrano 2010„. U stručnom žiriju su bile nastavnice: Vanda Barić, Ružica Pocrnić, Gordana Brlas, Anita Jendrašić, Biserka Obradović i Matija Zidar. Program su vodile učenice naše škole Lucija Hader i Ana Bartolić.

Sudjelovali su učenici matične škole i područnih škola, od 1. do 8. razreda. Svi su bili odlični, ali nažalost bilo je mjesta samo za njih nekoliko koji mogu ići dalje na županijski susret, s obzirom na kriterije.

U konkurenciji individualnih nastupa predložena je učenica matične škole Ana Cmrečnjak s izvedbom „Biti ili ne biti umiljata“.

U skupnim scenskim nastupima vidjeli smo  četiri scenske igre, a za županijski susret su predložene učenice područne škole Lozan: Violeta Kovačević i Matea Čor sa scenskom igrom „Klaunovi“.

U kategoriji novinarskog rada za županijski susret je predložen rad učenice  7. r. Ivane Žagar, a s literalnim radom ide učenica 7. r. Marina Mlinarić.

Svi sudionici su nagrađeni s pohvalnicama, a predloženi učenici će predstavljati našu školu na županijskom susretu 11. veljače 2010. u OŠ  J. Kozarca u Slatini. Ovim putem čestitamo svim učenicima koji su nastupali, a onima koji su prošli dalje želimo puno sreće, i da sa što boljim rezultatima prođu u Slatini!

Ivana Žagar 7c.